KONST / Litografier / Färglitografi 16009042
nr 1600 9042
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 47/50. Färglitografi, bildmått: 46x62 cm, yttermått inklusive ram: 63x77 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:58:02
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman